AGNIESZKA WDOWCZYK - WRÓŻKA - OFICJALNA STRONA

Rytuały, jak się do nich przygotować?

Rytuał2

Bardzo często pytacie mnie jak przeprowadzać rytuały, jakie kadzidła czy świece palić, co zrobić po spaleniu świecy z pozostałym woskiem. Czy rytuał przeprowadzać w nowiu czy przy pełni księżyca? Jaki rytuał wykonać aby przyciągnąć partnera a jaki aby pozbyć się długów? Zawsze jest bardzo dużo pytań. Postanowiłam więc rozpocząć od informacji jak przygotować się do rytuałów. Stopniowo regularnie będę przedstawiać kolejno kilka interesujących i prostych rytuałów związanych z różnymi dziedzinami życia.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek rytuału powinniśmy przestrzegać kilku podstawowych zasad. Jest to bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego, a to, często jest pomijane.
Ponieważ na ogół w każdym rytuale bierze udział co najmniej 1 świeca trzeba z wielką starannością i odpowiedzialnością podejść do magii świec.

Magia świec to wielka potęga, w której biorą udział wszystkie żywioły.
Świeca, która jest niezapalona reprezentuje żywioł Ziemi gdy połączymy ją z żywiołem Ognia topi się i tworzy płynny wosk a to żywioł Wody a kiedy dymi zaznacza się żywioł Powietrza.

Najważniejszą sprawą jest dobre przygotowanie miejsca do rytuału, choć jeszcze ważniejszą nasz stan emocjonalny. Rytuałów nie można przeprowadzać kiedy jesteśmy pobudzeni i rozchwiani emocjonalnie, zdenerwowani lub w stanie depresyjnym. Drugą ważną sprawą jest sprawdzenie czy posiadamy wszystkie potrzebne przedmioty do rytuału, aby w trakcie nie okazało się że czegoś ważnego nam brakuje, na przykład zaklęcia i rytuał musi być przerwany.

Czyli, sprawdź czy masz wszystkie przedmioty potrzebne do rytuału.
Następnie znajdź odpowiednie miejsce i czas na wykonanie rytuału. Wyłącz telefony, telewizor, radio, poproś domowników aby ci nie przeszkadzali.
Bardzo ważną rzeczą jest okadzenie miejsca, w którym wykonujemy rytuał. Okadzamy najlepiej białą szałwią całe pomieszczenie i ołtarz czyli miejsce gdzie będziemy wykonywać rytuał.  Włączamy odpowiednią muzykę do medytacji lub utwór z muzyką relaksacyjną.

Następnie przechodzimy już do rytuału. Najlepiej spokojnie czytając wszystko po kolei wykonujemy dane czynności. Na ogół rytuały zaczynamy od zapalenia odpowiedniego kadzidła oraz świecy rytualnej i astralnej. I tu ważne informacje. Zawsze świecę należy postawić na przykład na dużym kawałku folii aluminiowej lub kawałku terakoty bądź na dużej metalowej tacy, warto taką zakupić i przeznaczyć tylko do rytuałów, choć ja polecam duży kawałek terakoty taki 50×50 lub płytkę żaroodporną. Tu zapewne spytacie, a co z białym pięknym obrusem, który ma być na stole podczas rytuału. Odpowiadam, na pięknym obrusie kładziemy płytkę – dla naszego bezpieczeństwa. Kiedy wszystko jest gotowe zapalamy odpowiednią ilość świec potrzebną w danym rytuale.

W między czasie wyciszamy umysł, wykonujemy parę głębokich oddechów. Nasze myśli powinny być czyste – nikogo przez to nie skrzywdzimy ani nie ściągniemy na siebie negatywnej energii. Następnie należy poprosić Siły Opiekuńcze o ochronę w trakcie rytuału.

Gdy uda nam się osiągnąć stan spokoju i koncentracji należy pomyśleć o intencji danego rytuału. Należy pamiętać, by zaklęcie było pozytywne, nie miało na celu zranienia lub skrzywdzenia jakiejś osoby. To bardzo ważne, ponieważ wszystko, co negatywne powróci do nas z trzykrotną mocą. Dalej przechodzimy do naszego rytuału.

Po jego zakończeniu należy bezwzględnie zapomnieć o tym wydarzeniu i cierpliwie czekać na efekt rytuału.A co zrobić z resztkami wosku?
Pozostały po stopieniu wosk oraz pozostałości po kadzidle należy zawinąć w materiał, chusteczkę, folię aluminiową itp. i powierzyć żywiołom to znaczy zakopać w ziemi, wrzuć do płynącej wody: rzeki, strumienia. Nie będą nam już potrzebne. Chyba, że w rytuale jest inna instrukcja.Jeśli macie jakieś pytania związane z rytuałami to pytajcie w komentarzach. Pozdrawiam. Agnieszka

AGNIESZKA WDOWCZYK - WRÓŻKA - OFICJALNA STRONA RUNY NUMEROLOGIA WRÓŻENIE KARTY KONTAKT